PEDAGOŠKA GODINA 2023./2024.

Poštovani roditelji/skrbnici djece,

Obavještavamo vas da od 1. RUJNA 2023. GODINE vrtić počinje sa redovitom organizacijom rada.
Raspored po odgojnim skupinama možete pogledati na poveznici ovdje.

U predstojećoj pedagoškoj godini naglasak će biti na organizaciji odgojno-obrazovnih skupina i odgojno-obrazovnog rada.
Cilj nam je osigurati našim najmlađim polaznicima kvalitetan odgojno-obrazovni rad, a isto tako pomoći i vama roditeljima, pružajući adekvatnu brigu i skrb za vaše najmilije.
Molimo vas  da se  za  upite koristite telefonom, e-mailom ili možete doći osobno u Ratarsku 5.
Uz službeni vrtićki mail vrtic-grigoraviteza@zagreb.hr , vezano uz određenu problematiku, obratite nam se na dolje navedene mailove.

KONTAKT BROJEVI:
01 3860-933; 01 3862-098 - centrala vrtića

e-mail adrese:

ravnatelj.gviteza@gmail.com- upiti vezani za organizaciju rada i eventualne probleme i prijedloge

pedagozigrigoraviteza@gmail.com - upiti vezani za UPISE djece

ina.kelava@gmail.com - upiti vezani za plaćanje vrtića i ispis djece

logoped.psiholog.grigoraviteza@gmail.com - upiti za psihologa i logopeda

POTRES I VJEŽBE EVAKUACIJE -INFO
Izvještavamo Vas da na objektima nema značajnih oštećenja te su sigurni za boravak djece.

Obavještavamo vas da su u Dječjem vrtiću Grigora Viteza u razdoblju od 18.-22. 1. 2021. godine održane redovite vježbe evakuacije prema sljedećem rasporedu:

OBAVIJEST O VJEŽBAMA EVAKUACIJE