LJETNA ORGANIZACIJA RADA VRTIĆA OD 21.6.2021. GODINE I EPIDEMIOLOŠKE MJERE VEZANE UZ COVID-19

Poštovani roditelji/skrbnici djece,

Obavještavamo vas da od 21. lipnja prelazimo na ljetnu organizaciju rada koju možete pogledati ovdje

Izvještavamo Vas da na objektima nema značajnih oštećenja te su sigurni za boravak djece.

Obavještavamo vas da su u Dječjem vrtiću Grigora Viteza u razdoblju od 18.-22. 1. 2021. godine održane redovite vježbe evakuacije prema sljedećem rasporedu:

OBAVIJEST O VJEŽBAMA EVAKUACIJE

Epidemiološke mjere suzbijanja koronavirusa i dalje ostaju na snazi, a možete ih proučiti i/ili downloadati u nastavku.

OBAVIJEST ZA RODITELJE (REDOVITI RAD VRTIĆA U IZVANREDNIM OKOLNOSTIMA)

Dana 24.8.2020. HZJZ donio je UPUTE HRVATSKOG ZAVODA ZA JAVNO ZDRAVSTVO ZA VRTIĆE I ŠKOLE

Molimo vas da obavezno proučite PROTOKOL POSTUPANJA ZA RODITELJE (PREMA PREPORUKAMA HZJZ-a) za pedagošku godinu 2020./2021.

26. listopada 2020. HZJZ donio je upute KRITERIJ ZA TESTIRANJE NA SARS-CoV-2 - PREKID IZOLACIJE I KARANTAENE

2. studenog 2020. godine HZJZ je objavio DOPUNU KRITERIJA ZA TESTIRANJE NA SASRS-CoV-2- PREKID IZOLACIJE I KARANTENE

Na linku ŠTO UČINITI AKO STE POZITIVNI NA KORONAVIRUS ILI STE BLISKI KONTAKT možete prema uputama HZJZ-a potražiti dodatne informacije.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja donijelo je  za pedagošku godinu 2020./2021. PREPORUKE ZA RAD S DJECOM ZA  VRTIĆE I ŠKOLE

Molimo vas da upute HZJZ-a i Ministarstva znanosti i obrazovanja  detaljno proučite.
Dječji vrtić Grigora Viteza pridržavat će se propisanih uputa i u skladu s time organizirati odgojno-obrazovni rad.

U predstojećoj pedagoškoj godini naglasak će, uz uhodane aktivnosti, biti i na epidemiološkoj situaciji, organizaciji odgojno-obrazovnih skupina i odgojno-obrazovnog rada.
Cilj nam je osigurati našim najmlađim polaznicima kvalitetan odgojno-obrazovni rad, a isto tako pomoći i vama roditeljima, pružajući adekvatnu brigu i skrb za vaše najmilije.

Uz sve navedene proporuke  molimo vas za odgovorno ponašanje te da se ujedno  za sve upite koristite telefonom ili e-mailom.
Uz službeni vrtićki mail vrtic-grigoraviteza@zagreb.hr, zbog lakšeg snalaženja, vezano uz određenu problematiku, obratite nam se na dolje navedene mailove.

KONTAKT BROJEVI:
01 3860-933; 01 3862-098 - centrala vrtića

e-mail adrese:
ravnatelj.gviteza@gmail.com- upiti vezani za organizaciju rada i eventualne probleme i prijedloge

pedagozigrigoraviteza@gmail.com - upiti vezani za UPISE djece

ina.kelava@gmail.com - upiti vezani za plaćanje vrtića i ispis djece

logoped.psiholog.grigoraviteza@gmail.com - upiti za psihologa i logopeda