ORGANIZACIJA RADA VRTIĆA OD 11.1.2021. GODINE I EPIDEMIOLOŠKE MJERE VEZANE UZ COVID-19

Poštovani roditelji/skrbnici djece,

U ponedjeljak, 11.01.2021., vrtić počinje s redovitom organizacijom rada, što znači da se djeca vraćaju u svoje objekte i odgojne skupine.
Vjerojatno ste zabrinuti za stanje objekata poslije potresa, pa Vas izvještavamo da na objektima nema značajnih oštećenja te su stabilni za boravak djece.

Obavještavamo vas da će se u Dječjem vrtiću Grigora Viteza tijekom ovog tjedna (18.-22. 1. 2021. godine) održavati redovita vježba evakuacije prema sljedećem rasporedu:

OBAVIJEST O VJEŽBAMA EVAKUACIJE

Epidemiološke mjere suzbijanja koronavirusa i dalje ostaju na snazi, a možete ih proučiti i/ili downloadati u nastavku.

OBAVIJEST ZA RODITELJE (REDOVITI RAD VRTIĆA U IZVANREDNIM OKOLNOSTIMA)

Dana 24.8.2020. HZJZ donio je UPUTE HRVATSKOG ZAVODA ZA JAVNO ZDRAVSTVO ZA VRTIĆE I ŠKOLE

Molimo vas da obavezno proučite PROTOKOL POSTUPANJA ZA RODITELJE (PREMA PREPORUKAMA HZJZ-a) za pedagošku godinu 2020./2021.

26. listopada 2020. HZJZ donio je upute KRITERIJ ZA TESTIRANJE NA SARS-CoV-2 - PREKID IZOLACIJE I KARANTAENE

2. studenog 2020. godine HZJZ je objavio DOPUNU KRITERIJA ZA TESTIRANJE NA SASRS-CoV-2- PREKID IZOLACIJE I KARANTENE

Na linku ŠTO UČINITI AKO STE POZITIVNI NA KORONAVIRUS ILI STE BLISKI KONTAKT možete prema uputama HZJZ-a potražiti dodatne informacije.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja donijelo je  za pedagošku godinu 2020./2021. PREPORUKE ZA RAD S DJECOM ZA  VRTIĆE I ŠKOLE

Molimo vas da upute HZJZ-a i Ministarstva znanosti i obrazovanja  detaljno proučite.
Dječji vrtić Grigora Viteza pridržavat će se propisanih uputa i u skladu s time organizirati odgojno-obrazovni rad.

U predstojećoj pedagoškoj godini naglasak će, uz uhodane aktivnosti, biti i na epidemiološkoj situaciji, organizaciji odgojno-obrazovnih skupina i odgojno-obrazovnog rada.
Cilj nam je osigurati našim najmlađim polaznicima kvalitetan odgojno-obrazovni rad, a isto tako pomoći i vama roditeljima, pružajući adekvatnu brigu i skrb za vaše najmilije.

Uz sve navedene proporuke  molimo vas za odgovorno ponašanje te da se ujedno  za sve upite koristite telefonom ili e-mailom.
Uz službeni vrtićki mail vrtic-grigoraviteza@zagreb.hr, zbog lakšeg snalaženja, vezano uz određenu problematiku, obratite nam se na dolje navedene mailove.

KONTAKT BROJEVI:
01 3860-933; 01 3862-098 - centrala vrtića

e-mail adrese:
ravnatelj.gviteza@gmail.com- upiti vezani za organizaciju rada i eventualne probleme i prijedloge

pedagozigrigoraviteza@gmail.com - upiti vezani za UPISE djece

ina.kelava@gmail.com - upiti vezani za plaćanje vrtića i ispis djece

logoped.psiholog.grigoraviteza@gmail.com - upiti za psihologa i logopeda