PRIJELAZI IZMEĐU GRADSKIH VRTIĆA GRADA ZAGREBA - 2024.

Prijelazi u drugi gradski vrtić

Roditelji/skrbnici koji imaju upisano dijete/cu u Dječji vrtić "Grigora Viteza", a to im ne odgovara  po mjestu stanovanja, imaju mogućnost prijelaza djeteta/djece u drugi odgovarajući gradski dječji vrtić.
Zainteresirani roditelji/skrbnici pisanu  Zamolbu o potrebi prijelaza djeteta/djece  u drugi gradski dječji vrtić trebaju predati u razdoblju  od 26. veljače do 1. ožujka 2024.godine  na e-mail adresu: pedagozigrigoraviteza@gmail.com

Stručno povjerenstvo za upis djece rješavat će zamolbe roditelja/skrbnika u skladu s Pravilnikom o upisu djece i ostvarivanju prava i obveza korisnika usluga u Dječjem vrtiću "Grigora Viteza" .

Dječji vrtić izvijestit će roditelje/skrbnike o rezultatima postupka prijelaza djece u gradskim dječjim vrtićima   13. ožujka 2024. godine.

Temeljem odobrenog prijelaza, roditelji /skrbnici ispisat će dijete/djecu s zaključno s 31. kolovoom 2024. godine iz sadašnjeg vrtića i upisati ih u odgovarajući dječji vrtić s početkom pedagoške godine 2024./2025., odnosno od 1.rujna 2024.godine
osim za nove područne objekte Dječjeg vrtića Zrno: Ivanja Reka i Žitnjak te novi Dječji vrtić Sesvetski Kraljevec, gdje su obvezni ispisati dijete i sklopiti ugovor s datumom početka rada željenog novog objekta ili Dječjeg vrtića Sesvetski Kraljevec.

ZAMOLBA ZA PRIJELAZ 2024./2025.
ZAMOLBA ZA PRIJELAZ U DV SESVETSKI KRALJEVEC
ZAMOLBA ZA PRIJELAZ U DV ZRNO - IVANJA REKA I ŽITNJAK

OBAVIJEST ZA RODITELJE (PRIJELAZI 2024./2025.)

OBAVIJEST O PROGRAMU PRIJELAZA DJECE U GRADSKIM VRTIĆIMA 2024.