OBJAVA REZULTATA UPISA DJECE ZA PED.GODINU 2022./2023.

Poštovani roditelji, skrbnici djece

U nastavku teksta se nalazi Izmjena Obavijesti o upisu djece rane i predškolske dobi u programe predškolskog odgoja i obrazovanja za pedagošku godinu 2022./2023. na području Grada Zagreba.

Rezultati upisa djece u pojedine programe (podaci o prihvaćenim i odbijenim zahtjevima za upis djece) bit će objavljeni pod šifrom djeteta na oglasnim pločama i mrežnim stranicama dječjih vrtića 10. lipnja 2022. godine.

Cijelu obavijest Gradskog ureda za obrazovanje, sport i mlade možete pročitati ovdje
 Obavijest DV Grigora Viteza o odgodi objave rezultata možete pročitati ovdje

OBJAVA REZULTATA UPISA DJECE ZA PED. GODINU 2022./2023.

POPIS PRIMLJENE I NEPRIMLJENE ZA PEDAGOŠKU GODINU 2022./2023. možete pogledati ovdje

* Pouka o žalbi:
 Roditelj/skrbnik nezadovoljan rezultatom upisa može podnijeti žalbu Upravnom vijeću dječjeg vrtića do 27. lipnja 2022. godine.

OBAVIJEST RODITELJIMA PRIMLJENE DJECE O RODITELJSKOM SASTANKU i ostalim važnim informacijama možete pročitati ovdje