POTPISIVANJE UGOVORA

Dječji vrtić Grigora Viteza
Ratarska 5,  Zagreb

Poštovani roditelji/skrbnici

Roditelji čija su djeca trenutno upisana u druge privatne ili gradske vrtiće prije potpisivanja ugovora moraju najprije priložiti ispisnicu.

Kod sklapanja ugovora roditelj/skrbnik obavezan je dječjem vrtiću dostaviti:

- Potvrdu nadležnog liječnika o obavljenom sistematskom pregledu

- presliku zdravstvene iskaznice djeteta

- presliku iskaznice imunizacije djeteta(podaci o procjepljenosti), a original na uvid

- za djecu s posebnim odgojno-obrazovnim  potrebama (
teškoće u razvoju, zdravstvene teškoće i neurološka oštećenja, kronične bolesti, eliminacijska prehrana, rizično ponašanje itd.) relevantnu dokumentaciju radi utvrđivanja potreba i statusa djeteta (nalaz i mišljenje jedinstvenog tijela vještačenja, nalaz i mišljenje specijaliziranih ustanova, Rješenje Centra za socijalnu skrb, mišljenje stručnog tima dječjeg vrtića odnosno individualizirani odgojno-obrazovni program ukoliko je dijete prethodno pogađalo dječji vrtić, medicinsku dokumentaciju i dr.)

Ukoliko iz bilo kojeg razloga  odustanete od upisa u vrtić, molimo Vas da nas o tome obavijestite  elektroničkim putem na adresu vrtic-grigoraviteza@zagreb.hr ili pedagozigrigoraviteza@gmail.com