VRTIĆ ONLINE#OSTANI DOMA

ODGOJNO - OBRAZOVNI RAD

S obzirom na trenutnu situaciju vezanu uz koronavirus i izvanredne okolnosti u kojima se svi skupa nalazimo, oformili smo stranicu VRTIĆ ONLINE sa koje možete downloadati materijale koji vam mogu poslužiti kao pomoć u odgojno-obrazovnom radu s djecom. Aktivnosti su podijeljene prema dobi djece, a kako bismo predškolcima olakšali pripremu za školu, izdvojili smo posebnu stranicu PREDŠKOLA radi lakšeg snalaženja.
Preporuka stručnjaka da ostanemo doma i na taj način čuvamo svoje zdravllje i zdravlje drugih koja je bila na snazi  protekla dva mjeseca sada j promijenjena iz slogana #OSTANI DOMA u #BUDI ODGOVORAN.
S obzirom na preporuke HZJZ-a i početkom rada vrtića 11.5.2020. prema preporukama Ministarstva znanosti i obrazovanja i činjenicom da sva djeca nisu u mogućnosti dolaziti u vrtić i dalje vam nudimo niz aktivnosti koje će se redovito ažurirati.
Odgojitelji su zajedno sa stručnim timom pripremili zanimljive aktivnosti koje možete provoditi skupa s vašom djecom.
U nedostatku ideja i zamisli možete se poslužiti i pojedinim priručnicima, linkovima, korisnim savjetima.

Stojimo Vam na raspolaganju i veselimo se ponovnom susretu!