UPISI U VRTIĆ

UPISI U VRTIĆ IZVAN ROKA - TIJEKOM GODINE

Poštovani roditelji/skrbnici

Nakon odrađenih upisa za pedagošku godinu 2021./2022. i dalje tijekom godine možete predavati dokumentaciju za upis djeteta u vrtić.
Obrasci koje je potrebno popuniti nalaze se u dolje navedenim kategorijama.

Ukoliko bude slobodnih mjesta za upis djeteta, ovisno o njegovoj dobi, zahtjev će se razmatrati.

Nepotpuna dokumentacija također se neće razmatrati.

UPIS U JASLICE/VRTIĆ

ZAHTJEV ZA UPIS DJETETA U JASLICE/VRTIĆ
OBRAZAC INTERVJUA

UPIS U PROGRAM PREDŠKOLE

NAPOMENA!
(Program predškole odnosi se na onu djecu koja bi vrtić pohađala minimalno 250 sati i koja nikad nisu išla u vrtić,a prije polaska u školu moraju odraditi program predškole) U tom slučaju nisu u vrtiću cijeli dan i roditelji ne plaćaju vrtić. Za ostalu djecu koja su
školski obveznici, a roditelji/skrbnici žele da pohađaju 10satni program vrtića, potrebno je popuniti zahtjev za upis djeteta u vrtić i obrazac intervjua u prethodno navedenoj kategoriji.

ZAHTJEV ZA UPIS DJETETA U PROGRAM PREDŠKOLE

OBRAZAC INTERVJUA

OBJAVA REZULTATA UPISA U PEDAGOŠKU GODINU 2021./2022.

Poštovani roditelji/skrbnici

Ovim putem Vas obavještavamo rezultate upisa djece (podaci o prihvaćenim i odbijenim zahtjevima za upis djece pod šifrom djeteta) možete pogledati ovdje

POTPISIVANJE UGOVORA
Poštovani roditelji/skrbnici djece,

o terminima potpisivanja ugovora bit ćete naknadno obaviješteni putem e-maila.
Na potpisivanje ugovora trebaju doći oba roditelja istodobno bez dovođenja djeteta,  ukoliko je moguće.
Iznimno, ukoliko nećete moći doći u dogovorenom terminu molimo da nas o tome obavijestite na  e-mail vrtic-grigoraviteza@zagreb.hr ili pedagozigrigoraviteza@gmail.com   kako bismo osigurali zamjenski termin.
Ukoliko na potpisivanje ugovora ne mogu doći oba roditelj/skrbnika djeteta molit ćemo vas da nas također o tome obavijestite kako biste dobili drugi termin.

Na potpisivanje ugovora trebate donijeti sljedeću dokumentaciju:

- Potvrdu nadležnog liječnika o obavljenom sistematskom pregledu (ne starija od 6 mjeseci)

- presliku zdravstvene iskaznice djeteta

- presliku iskaznice imunizacije djeteta (podaci o procijepljenosti), a original na uvid

- za djecu s posebnim odgojno-obrazovnim  potrebama (teškoće u razvoju, zdravstvene teškoće i neurološka oštećenja, kronične bolesti, eliminacijska prehrana, rizično ponašanje itd.) relevantnu dokumentaciju radi utvrđivanja potreba i statusa djeteta (nalaz i mišljenje jedinstvenog tijela vještačenja, nalaz i mišljenje specijaliziranih ustanova, Rješenje Centra za socijalnu skrb, mišljenje stručnog tima dječjeg vrtića odnosno individualizirani odgojno-obrazovni program ukoliko je dijete prethodno pogađalo dječji vrtić, medicinsku dokumentaciju i dr.)

Roditelji čija su djeca trenutno upisana u druge privatne ili gradske vrtiće prije potpisivanja ugovora moraju ispisati dijete iz vrtića kako bi s DV Grigorom Vitezom mogli potpisati ugovor te svakako donijeti ispisnicu.

Bez navedene dokumentacije neće biti moguće potpisati ugovor stoga vas molimo da svoje obaveze izvršite na vrijeme.

________________________________________________________________________
* Roditelj/skrbnik nezadovoljan rezultatima upisa može podnijeti žabu Upravnom vijeću Dječjeg vrtića Grigora Viteza do 8. srpnja 2021. godine.
O žalbama roditelja/skrbnika odlučuje Upravno vijeće u roku od 15. dana od isteka roka za žalbu.

Upisna komisija Dječjeg vrtića Grigora Viteza